Novinky ze školní družiny

Letošní školní rok věnujeme oslavám. V listopadu jsme se věnovali Světovému dnu poezie, a Světovému dnu pozdravů. Zvládli jsme připravit spoustu krásných výrobků na prodej ve stánku při zahájení Adventu před kulturním domem v Milíně i na jarmark školní družiny. Navštívili nás čerti, Mikuláš a andělé (žákyně 9.třídy). Měli jsme zajímavou besedu s členy Spolku pro kočku. Předčasně nás navštívil i Ježíšek a přinesl spoustu nových hraček. V novém roce jsme nejprve koledovali při Tříkrálové sbírce. Leden věnujeme oslavě Mezinárodního dne tuleňů, lachtanů a velryb (10.1.). Malujeme je, vyrábíme, také si na ně hrajeme. Naše lachtaní a tulení závody na sněhu jsou vyhlášené! Také si konečně užíváme zimu… Dokonce jsme už běžkovali! Prostě ve družině je krásně. H. Toužimská

 

Zima ve školní družině

Ve školní družině je všude sníh a my děti si to užíváme, bobujeme, sáňkujeme a jezdíme na snowboardech. Dokonce jsme vytáhli běžky a i když to moc neumíme, tak jsme se pobavili. Tak nám paní učitelky vymyslely programy psí spřežení, ale psi jsme byli my! Také jsme si hráli na lachtany, tuleně a velryby. 7.-9. ledna jsme chodili za tři krále a užili jsme si to.

                                             VŠEM PŘEJEM KRÁSNOU ZIMU!!!!!!

LENKA VONDRÁKOVÁ (4.B)

     

 

Další fotky ZDE