Podzimní sběr

Podzimní sběr

Před plošným uzavřením škol se nám podařilo 12. a 13.10. uskutečnit sběr papíru, hliníku a víček z  PET lahví. Sběry mají v naší škole dlouhou tradici. Jedinou změnou je, že množství odevzdaného papíru, hliníku a víček se neváží a nezapisuje. Prostě nesoutěžíme. Snažíme se pomáhat životnímu prostředí. Obdržené finance využijeme na programy pro žáky z oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje. Sběr organizují a pomáhají při něm žáci ekotýmu a pomocníci ze tříd. Letos se nám podařilo odevzdat 220 kg hliníku, 3,36 t papíru a 305 kg víček. V rámci programu Recyklohraní jsme odevzdali v říjnu také tonery a baterie. Ve škole sbíráme ještě drobné elektrospotřebiče a mobily.

Děkujeme všem, kdo pomáhají chránit naše životní prostředí. 

 

                                                                                            Hana Toužimská