Přípravná třída

Přípravná třída

V novém školním roce (2020/2021) plánujeme otevřít přípravnou třídu. Informace k organizaci jsou na přiloženém letáčku. Další podrobnosti se dozvíte v příloze. Přihlášku do přípravné třídy zasílejte zároveň se žádostí o odklad. V případě, že nežádáte o odklad (Vaše dítě půjde k zápisu až v příštím roce), přihlášku doručte škole v období 1. až 15. 4 včetně. Přihláška je níže nebo je možné ji vyzvednout ve škole každý všední den od 7.30 do 10.00 a ve středu též od 15.00 do 17.00. K přihlášce je třeba též dodat doporučení pedagogicko psychologické poradny. 

Postup pro získání doporučení pedagogicko-psychologické poradny:

1. Dítě ještě nebylo vyšetřeno v pedagogicko-psychologické poradně:

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje je od pondělí 16. 3. 2020 UZAVŘENA na všech svých pracovištích na dobu neurčitou.V rámci těchto opatření se správní řízení o zápisu dětí k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021, jejichž zákonní zástupci žádají o odklad školní docházky, přeruší do doby vydání doporučení školského poradenského zařízení. 

2. Dítě již bylo vyšetřeno v pedagogicko-psychologické poradně:

Pokud máte doporučení školského poradenského zařízení (např. PPP), přiložte jej z žádosti.

Pokud jste doporučení od školského poradenského zařízení (např. PPP) nestihli získat, postupujte v případě příbramské poradny podle jejího sdělení: Na základě žádosti zákonného zástupce zasílá pedagogicko-psychologická poradna základním školám prostřednictvím datových schránek doporučující posouzení . Žádost o zaslání doporučujícího posouzení  adresují zákonní zástupci na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V žádosti je nutno uvést jméno a příjmení dítěte, datum narození, adresa bydliště, adresa školy, kde proběhne zápis.

Ke stažení: leták.pdf
Ke stažení: otazky_a_odpovedi.pdf
Ke stažení: zadost_o_zarazeni_do_pripravne_tridy.pdf