Výherci školního kola Zeměpisné olympiády

Výherci školního kola Zeměpisné olympiády

S radostí vyhlašujeme výherce školního kola Zeměpisné olympiády, kteří budou naši školu reprezentovat 2.3. v okresním kole této soutěže. Žáci porovnají své schopnosti v mnoha disciplínách, jež jsou důležité nejen pro geografii, ale i běžný život. Nejdříve prokážou, že umí efektivně pracovat s různými druhy map, a později pro práci budou využívat i dalších zdrojů informací, jež se běžně používají. Nebudou tak chybět grafy, texty či fotografie doplňující zajímavé úlohy na geografickou problematiku. Ačkoliv splnění úloh rozhodně nebude procházka růžovým sadem, věříme, že následujicí žáci budou naši školu reprezentovat v odpovídajících kategoriích:

Za kategorii A (6. ročník): Pavla Matějíková, Justýna Vaverková a Tomáš Kučera.

Za kategorii B (7. ročník): Lenka Vondráková, Denis Zelenka a Vanesa Vondrášková.

Za kategorii C (8. a 9. ročník): Jonáš Vaverka, Kateřina Klementová a Lucie Drážďanská.

Přejeme mnoho úspěchů.

David Trokšiar

Snímek obrazovky 2022-01-18 v 17.00.45
Snímek obrazovky 2022-01-18 v 16.39.33