Výuka anglického jazyka s Edmundem

Výuka anglického jazyka s Edmundem

Velkým zážitkem pro nás pro všechny byla dnešní hodina anglického jazyka v páté třídě, kdy nás  navštívil rodilý mluvčí z USA - Edmund di Giovanni.  Měli jsme možnost naučit se nová slovíčka a také si vyzkoušet vše, co umíme, v praxi. Během hodiny jsme si povídali, zpívali i tančili, takže o zábavu nebyla nouze. Těšíme se na další setkání.

 

Jitka Vítková a žáci páté třídy

 

,,Nejlepší z hodiny bylo, když jsme si pouštěli video o čipmáncích.”  Maruška

 

,,V hodině jsme tancovali a také se Edmunda ptali, co má a nemá rád. Byla to moc hezká hodina.” Lenka

 

,,Edmund nám ukázal videa s čipmánky, New Jersey i New York. Byl velmi zábavný a chtěla bych, aby znovu přijel.” Anetka 

 

,,Edmund nám řekl, že jeho oblíbený zpěvák je Frank Sinatra. Paní učitelka pustila hudbu a my jsme tancovali. Líbilo se mi všechno.” Honzík

 

,,Edmund nám ukázal různé fotky třeba New York, New Jersey, a také fotky koček, které má doma - jedna se jmenuje Vicki, druhá Manxi a třetí Big Boy. Bylo to prostě skvělé. Chtěla bych, aby přijel znovu.” Michalka

20211007_083912
20211007_083920
20211007_130105
tempsnip