Zahradní slavnost a přespání v přípravné třídě 3.6.2022

Zahradní slavnost a přespání v přípravné třídě 3.6.2022

Přespat společně s dětmi z přípravky nám přišlo jako skvělý nápad. Děti byly nadšené a rodiče taky. Nechtělo se nám brát je na vícedenní výlet, přece jen jsou ještě malé a mohly by se v noci shánět po mamince. Což se také jednomu z nich stalo, ale všechny maminky byly naštěstí "v pohotovosti" si svá dítka vyzvednout. Chtěli jsme se všichni navzájem setkat a neřešit jen školní úspěchy či neúspěchy dětí, a tak jsme odpoledne uspořádali zahradní slavnost. Vše se povedlo nad naše očekávání. Každý z rodičů přinesl nějaké pohoštění a děti si pohrály na různých stanovištích. Večer se uskutečnila pohádková bojovka s hledáním pokladu. Zatáhnuté žaluzie, zesílený zvuk pohádky a namlouvání, že venku rachotí auta nás zachránilo před obavou dětí z bouřky, která nás v pozdní večerní hodině nemile překvapila. Děti si zasloužily diplom za statečnost a velikou pochvalu. Jedna holčička prohlásila, že by chtěla spát ve škole každý víkend. :-) Každopádně si myslím, že po tomto zážitku jsou dostatečně adaptované a pozitivně naladěné na prostředí školy.

Ilona Lacinová
třídní učitelka
13 (3)
12 (3)
11 (3)
10 (2)
9 (2)
8 (2)
7 (2)
6 (2)
5 (2)
4 (3)
1 (4)
3 (4)
16 (3)
2 (4)
20 (1)
19 (1)
17 (3)
14 (3)
15 (3)
18 (2)