Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Obecné

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace se snaží zajistit, aby její služby byly dostupné lidem se zdravotním postižením. Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace investovala prostředky pro to, aby pomohla zajistit snadnější přístupnost a použitelnost webových stránek pro osoby se zdravotním postižením, s přesvědčením, že každý člověk má právo na důstojný život, rovnost, pohodlí a nezávislost.

Přístupnost

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace zpřístupňuje specializovaný widget pro usnadnění přístupu. Tento software umožňuje společnosti Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace zlepšit přístup a používání webového obsahu v souladu se současnými standardy (WCAG 2.1 a platné legislativní normy).

Aktivace nabídky usnadnění

Nabídku usnadnění přístupu Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace lze aktivovat kliknutím na ikonu pro usnadnění přístupu, která se zobrazí v rohu stránky. Po spuštění nabídky počkejte, než se načte v plném rozsahu.

Vyloučení odpovědnosti

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a jejich obsahu v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, přístupné a nerušené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.

I přes naše snahy o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na webu zsmilin.cz nemusí být některý obsah ještě plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Pro Vás

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na webu zsmilin.cz nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. Pokud chcete nahlásit problém s přístupem, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, využijte prosím kontaktní formulář.