Návrat 1. stupně do školy

Všichni se již velmi těšíme na návrat dětí do školy. Níže naleznete nezbytné informace. Pokud by bylo cokoli nejasného, kontaktujte svého třídního učitele přes KOMENS, nebo zástupce ředitele školy na telefonu 601 094 982.

Návrat dětí

V prvním týdnu, tj. od 12.4.2021 se navrací tyto třídy:

1.B, 1.A, 3.A, 4. třída

Další týden, tj. od 19.4.2021 tyto:

2. třída, 3.B, 5. třída

Poté se třídy budou v týdenním intervalu nadále střídat.

Příchod do školy

Abychom dodrželi náležité intervaly a zabránilo se tak kontaktu dětí z různých tříd, příchod do školy bude probíhat tak, jak jste již zvyklí, tedy žáci se setkají v určený čas a odvedou je jejich učitelé v následující časy:

7.30 1.A, 1.B

7.35 3.A

7.40 4. třída

7.30 2. třída

7.35 3.B

7.40 5. třída

Testování

Děti budou při příchodu do školy testovány, video, jak bude testování probíhat, naleznete ZDE. Rodiče žáků 1.-3. ročníků mohou být testování přítomni.

Obědy

Budou automaticky přihlášeny, pokud budou děti ve škole. Prosíme odhlašte je, pokud bude dítě nepřítomno.

Družina a klub

Školní družina bude v obvyklém provozu. Provoz bude omezen pouze pro 3. třídy do 16.00. Pokud děti přijdou do ranní družiny, budou testovány v družině. Ranní klub nebude v provozu, odpolední klub pro 4. ročník bude v obvyklém provozu, pro 5. ročník pouze v úterý a ve čtvrtek během polední přestávky.

Ostatní

Prosíme vás, abyste třídní učitele informovali, pokud dítě v uplynulém období prožilo traumatizující událost, ztrátu blízké osoby atp., abyste mohli společně domluvit citlivý přístup k dítěti a postup adaptace s ohledem na jeho potřeby

Níže naleznete též rozpis střídání výuky.

Družina pro zaměstnance IZS i ve dnech, kdy nejsou děti prezenčně ve škole

I ve dnech, kdy nebude probíhat prezenční výuka na 1. stupni pro určité třídy, bude školní družina celodenně otevřena pro žáky rodičů následujících profesí:

zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb

pedagogičtí praocvníci, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo pedagogičtí pracovníci školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy

zaměstnanci bezpečnostních sborů

příslušníci ozbrojených sil

zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví

zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

zaměstnanci Úřadu práce České republiky

zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení

zaměstnanci Finanční správy České republiky.

Příslušnost k dané profesi doloží rodiče škole potvrzením zaměstnavatele. Děti budou testovány obdobně jako při prezenční výuce. V družině se budou žáci účastnit online výuky a budou vypracovávat úkoly. Kvůli náležitému zajištění výuky prosím kontaktujte co nejdříve zástupce ředitele školy na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přes systém Komens nebo na telefonu 601 094 982.

Ke stažení: jak_v_dubnu_a_kvetnu_do_skoly.pdf