Pozvánka na členskou schůzi SRZŠ

Vážení rodiče,

dovoluji si vás pozvat na ČLENSKOU SCHŮZI SRZŠ MILÍN

• V pondělí 4. 10. 2021 se uskuteční členská schůze SRZŠ Milín v prostorách školního klubu od 18:00 do 19:00 hod
  • Zvaní jsou nejenom všichni třídní důvěrníci, ale také každý člen (rodič), který by se chtěl aktivně zapojit do činnosti spolku.
  • Na programu bude přivítání nových třídních důvěrníků, krátké ohlédnutí za akcemi na konci loňského školního roku, stav financí spolku, vize akcí spolku ve školním roce 2021/2022.
  • Pokud by se někdo z vás nemohl dostavit osobně, ale rád by se zapojil do činnosti spolku nápadem či spoluprací, může mne kontaktovat na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Veronika Šefčíková - předsedkyně SRZŠ Milín