Informace k výuce, provozu družiny a jídelny. Nový rozvrh 8.A, 8.B a 9. tř.

V pondělí 4.1.2020 nastoupí do školy pouze první a druhé třídy - viz níže přiložená informace od ministerstva školství. Výuka bude probíhat v homogenních skupinách bez kontaktu žáků z různých tříd. Od 18.1. se též mění rozvrhy pro 8.A a 8.B a 9. třídu (viz níže). Rozvrh pro distanční výuku prvního stupně je též v přílohách níže.

Školní družina je v provozu.

Školní jídelna nabízí stravování dále všem žákům školy. Při distanční výuce je odběr možný pouze do jídlonosičů, pro žáky přítomné ve škole je upraven čas oběda tak, aby se minimalizovaly kontakty mezi třídami. Žáci v prezenční výuce mají obědy automaticky přihlášené. Žáci na distanční výuce mají obědy automaticky odhlášené, pokud budou odebírat obědy ve stanovaný čas do jídlonosičů, musí si požadované obědy nahlásit.

Ke stažení: PES_pro_skoly.pdf
Ke stažení: informace_o_provozu_skol_od_4_1_2021.pdf