Všechno důležité si vyjednáme sami…

Všechno důležité si vyjednáme sami…

Návštěva na Obecním úřadě Milín

Rádi bychom umístili naše hledačky také na webové stránky Obce Milín. Domluvili jsme si schůzku s panem starostou a vyrazili na radnici. S sebou jsme nesli výtisk našich questů, aby pan starosta viděl, na čem jsme pracovali. Pan starosta Pavel Nekl nás mile přivítal a vyslechl si povídání o naší hledačce. Řekl, že ji určitě musí projít. Souhlasil s umístěním odkazu na naše questy na stránky Obce Milín. Hned oslovil paní knihovnici, která stránky obce spravuje. Nakonec nám přidal něco do pokladu – propisky, pohledy, igelitky. Moc děkujeme!

Na jednání v knihovně

Hned od pana starosty jsme šli do knihovny jednat o dvou věcech – požádat o umístění odkazu na stránky obce a požádat o předávání vytištěných questů případným zájemcům. Opět jsme odcházeli spokojeni, vše bylo přislíbeno, spolupráce se podařila.

Schůzka s vedením Motorestu u Milína

Nakonec nás čekala jedna delší procházka – k motorestu, kde bychom v recepci rádi umístili náš poklad. Schůzka byla předem dojednaná, tak na nás milá paní vedoucí čekala. Nabídla nám limču a posadila v zasedací místnosti. Cítili jsme se hodně důležitě. Vysvětlili jsme jí náš plán a jí se moc líbil. Přizvala ještě k jednání paní recepční a ta neměla námitek k tomu, že když občas někdo přijde a přinese správně vyřešenou tajenku, dá mu něco z kouzelné krabice. Paní vedoucí nám nabídla, že by také něco přidala do pokladu a že určitě umístí odkaz na naše questy na web hotelu. Takže super! Jdeme slavit úspěšný den – dali jsme si v restauraci skvělý pohár!