Vánoční besídka ve 4.B

Vánoční besídka 14. 12.

Dlouho očekávaný den konečně nastal – i když letos o týden dříve než obvykle. Poslední den před vánočními prázdninami (vlastně před ředitelským volnem) nás čekala vánoční besídka. Už tradičně jsme se ráno setkali se spolužáky z celé školy a zazpívali si i s učiteli vánoční písničky a koledy. U nás ve třídě jsme pak rozbalovali vánoční dárky, které se postupně během týdne objevily pod našim vánočním stromečkem – byla jich velká hromada! Pak byl čas na oživení vánočních zvyků – házeli jsme pantoflem, vyráběli vánoční svíčky – lodičky ze skořápek od ořechů a pak napnutě pozorovali, jak plují po vodní hladině. Byl čas i na ochutnávky vánočního cukroví a přípitek dětským šampáněm. Hodně štěstí v příštím roce 2019!